Про нас

Ласкаво просимо до компанії «КОМ-БУД-СЕРВИС»

Компанія «КОМ-БУД-СЕРВИС» заснована в 2022 році. Зараз в команді зібрані фахівці – архітектори, інженери та будівельники, що напрацювали великий практичний досвід каркасного будівництва в Україні.

Ми переконані, що для українських кліматичних умов каркасні будинки є оптимальним рішенням якісного будівництва з мінімальними витратами часу та коштів.

Профіль «КОМ-БУД-СЕРВИС»

Будівництво малоповерхових житлових будинків, об’єктів нерухомості комерційного призначення, рекреаційних комплексів

і релігійних споруд на базі сучасних каркасних технологій.

Вузька спеціалізація – усвідомлений вибір. Не розпорошуючи сили на різні проекти, за кількістю успішно завершених

об’єктів ми впевнено утримуємо першість серед українських профільних забудовників.

Image
Каркасні будинки під ключ - продумане рішення

Проект канадського будинку під ключ містить продумані рішення щодо планування та благоустрою, і відображає всі витрати на будівництво, а також повністю враховує індивідуальні вимоги замовника. Будівництво під ключ із застосуванням канадської технології:

  • не займає багато часу;
  • використовує сучасні якісні матеріали;
  • є нетрудомістким;
  • не потребує постійної присутності замовника;
  • включає весь комплекс робіт з проектування, зведення об'єкта та здавання його в експлуатацію.

Крім самої екологічності канадської споруди, можна знизити витрати на енергоресурси, підключивши "новинки" до свого будинку.

Будівництво збірних будинків

Тай-Моушнс є будівельною компанією повного циклу. Ми розробляємо, проектуємо та будуємо. Будь-які об'єкти, комерційного або житлового та соціального призначення, використовуючи якісні, інноваційні та екологічно чисті природні будівельні матеріали. Ми використовуємо найпопулярнішу на сьогоднішній день технологію будівництва в Західній Європі, Німецьку технологію збірних будинків. Ми реалізуємо всі ваші плани ідеї та мрії, використовуючи найсучасніші стандарти та технології.
Детальніше

Виробництво власної енергії

Встановлення сонячних фотоелектричних (PV) панелей на даху або деінде на вашій ділянці стає все популярнішим в Україні. Невеликі вітряні турбіни та наземні теплові насоси також можна використовувати для вироблення власної відновлюваної енергії. В даний час більшість людей стали використовувати поновлювані джерела енергії в домашніх умовах.

Утилізація надлишкового тепла

Системи рекуперації механічної вентиляції забезпечують чисте свіже повітря у вашому будинку без втрати теплової енергії. Тепле повітря забирається зсередини будинку, а свіже — зовні. Кожен із цих вентиляційних потоків проходить через теплообмінний елемент (зазвичай прихований у конструкції даху), який передає тепло чистому повітрю, а потім надходить у ваш будинок. Відомо, що хороша вентиляція приносить користь для здоров'я, і ​​ці системи можуть зменшити кількість тепла, що втрачається, допомагаючи вам створити здоровий, щасливий і екологічно чистий будинок. У своїх спорудах під ключ ми застосовуємо саме такі системи.
Детальніше

Система "Розумний дім"

Розумні термостати доступні на ринку вже кілька років. Вони дозволяють дистанційно керувати опаленням - наприклад, зі свого смартфона, і зможуть "вивчити" ваші звички, щоб ваші системи опалення та гарячого водопостачання включалися лише тоді, коли вони вам потрібні.

Світлодіодне освітлення зараз досить стандартне

Воно споживає менше енергії та має більш тривалий термін служби, ніж його стандартні чи галогенні аналоги. Ви можете підвищити економію енергії, встановивши таймери або датчики руху.
Детальніше

Тай-Моушн

Проектування та будівництво дерев'яних будинків «під ключ»

Зв'яжіться з нами

Новомосковськ
Office: 0508678887
neon58@ukr.net
Пн - Сб з 08:00 до 17:00

Інформаційний бюлетень

Підпишіться на нашу розсилку та отримуйте безкоштовні оновлення та коди купонів на наші останні випуски...